اطلاعات جدید فاش‌ شده از وان پلاس 8 لایت دوربین سه‌ گانه آن را نشان می‌ دهد

پس از انتشار رندرهای وان‌پلاس ۸ لایت، به‌تازگی تصویری از ماکت احتمالی این گوشی میان‌رده فاش شده که چینش دوربین سه‌گانه و عمودی در پشت دستگاه را نشان می‌دهد.

اطلاعات جدید فاش‌ شده از وان پلاس 8 لایت دوربین سه‌ گانه آن را نشان می‌ دهد

به‌لطف OnLeaks، ماه گذشته اولین‌بار وان‌پلاس ۸ لایت را دیدیم؛ گوشی هوشمند میان‌رده‌ای که انتظار می‌رود درکنار پرچم‌داران وان‌پلاس ۸ و ۸ پرو، اواخر سال جاری معرفی شود. درحالی‌که رندرهای قبلی این گوشی وان‌پلاس را با دو دوربین نشان می‌دادند، ماکتی از وان‌پلاس ۸ لایت چیز دیگری را نشان می‌دهد.

تصاویر منتشرشده ازطریق Slashleaks درواقع اسکرین‌شات‌های گرفته‌شده از ویدئویی هستند که تعدادی از گوشی‌های ساختگی وان‌پلاس را درون یک جعبه نشان می‌دهند.

ماکتی منسوب به وان‌پلاس ۸ لایت نیز در این فیلم دیده می‌شود که چینشی از دوربین سه‌گانه را به‌صورت عمودی در پشت دستگاه نشان می‌دهد. برای مطابقت با آخرین اطلاعات، OnLaeks رندر به‌روزشده‌ای از وان‌پلاس ۸ لایت را با حسگر دوربین اضافه‌شده‌ی آن به‌اشتراک گذاشته است.

Hmmm… Alleged #OnePlus8Lite prototype spotted with triple rear camera setup instead of dual on the model I got one month ago… Interesting… https://t.co/KPeOTq7cIs pic.twitter.com/vwf9BNshkE
— Steve H.McFly (@OnLeaks) January 5, 2020

وان پلاس 8 لایت

پیش‌بینی می‌شود وان‌پلاس ۸ لایت با صفحه‌نمایش ۶/۴ یا ۶/۵ اینچی به بازار عرضه شود که بالای آن حفره‌ای برای دوربین سلفی قرار دارد. ازآنجاکه گوشی مذکور محصولی میان‌رده است، احتمالا صفحه‌نمایش آن وضوح +FullHD خواهد داشت. وان‌پلاس احتمالا پرچم‌داران خود را با پنل‌ها ۱۲۰ هرتزی عرضه می‌کند؛ ازاین‌رو، ممکن است میان‌رده‌ی ۸ لایت نیز صفحه‌نمایشی ۹۰ هرتزی داشته باشد. متأسفانه سایر مشخصات فنی وان‌پلاس ۸ لایت فعلا نامشخص است.

 

منبع : زومیت